Helaas, deze vacature is niet langer actief. Je kunt daarom niet meer solliciteren.

Wat is FNKE Wat doet FNKE Artikelen Cases FNKE people Contact Werken bij FNKE zoekt Top Stagiair PR, marketing en/of communicatie in Arnhem

Arnhem | Gelderland | Marketing vacatures | Online marketing vacatures | Stage | Afstudeerstage | HBO | Universiteit

Hey hbo/wo-student met passie voor PR, marketing en/of communicatie! Leuk dat je onze vacature voor Top Stagiair leest, want FNKE is op zoek naar jou. Ben jij de beste van je klas, de voortrekker in je studiegroepen en organiseer je alle uitjes voor jouw vriendengroep? Kortom, de A-speler die ons team compleet maakt? Lees dan verder!

Beschrijving

Waarom zoeken we een Top Stagiair?
Omdat jij ons kunt helpen bij het waarmaken van onze ambitie. FNKE is jong (geboren juli 2015) en heeft een enorme drive om het beste geïntegreerde PR-bureau van Nederland te worden. Waarom? Omdat wij met minder geen genoegen nemen. Dat is waar wij dagelijks voor opstaan, in de file staan en op kantoor keihard aan werken.

Vanuit ons kantoor op het bruisende IPKW in Arnhem werken wij aan het bekender, toegankelijker en succesvoller maken van onze klanten. Ons team is jong, maar ervaren. Wij hebben verschillende achtergronden, maar een gezamenlijke ambitie om geweldige, geïntegreerde PR-campagnes te voeren voor A-merken.

Wat ga ik dan eigenlijk doen?

Je ondersteunt de rol PR. Stelt rapportages op voor onze klanten. Helpt mee met het uitvoeren van ideeën die onze klanten omverblazen en zorgt dat hun doelstellingen ruimschoots worden behaald. Daarom verwachten wij dat je een vlotte babbel hebt, enthousiast bent, snel kunt schakelen en ook nog eens kunt plannen. Binnen ons team is er altijd ruimte om door te groeien. Bedenk nieuwe ideeën, deel je ervaringen en opgedane kennis op onze blog.

Bij FNKE onderneem je binnen je rollen

Wij werken met het besturingssysteem voor bedrijven: Holacracy. Kort en bondig betekent dit zelfsturende teams die werken op basis van een duidelijk doel en vastgelegde verantwoordelijkheden. Jij bent de baas binnen jouw rollen, volledig autonoom en verantwoordelijk voor alle accountabilities die de rol met zich meebrengt.

Tijdens onze wekelijkse meetings brengt iedereen de actuele spanningen (dingen die nog niet zo zijn zoals ze kunnen/moeten zijn) in. Deze worden direct behandeld. Geen eindeloze discussies en het zoeken naar consensus, maar een strakke meeting met duidelijke actiepunten. Heb je een goed idee dat past bij het doel van FNKE, dan mag je ermee aan de slag! Jij bent namelijk zelf in charge. Tenzij het een stap terug of het bedrijf schade toebrengt, maar dat is logisch. Is dit niet het geval dan heb je een GO.

Holacracy helpt ons om strak georganiseerd te groeien en geeft iedereen binnen het team de vrijheid om te ondernemen. Vanzelfsprekend helpen we je bij het onboarden, zodat jij je als een vis in het water voelt binnen ons team.

Bij FNKE werken als Top Stagiair betekent:

Zelfsturend werken op basis van duidelijke verwachtingen, in een informele werksfeer. De mogelijkheid om je eigen ideeën vanaf dag 1 daadwerkelijk uit te voeren, zonder saaie overleggen of tig management lagen die je moet overtuigen.

We verwachten dat je beschikbaar bent voor een periode van minimaal vier maanden. De stage is voor 32 tot 40 uur per week en je krijgt een stagevergoeding van €200 per maand.

Verras ons en stuur je motivatie + cv naar bram [at] fnke.nl. Heb je nog vragen, bel dan 06 - 19596789

Extra informatie

Opleidingsniveaus
HBO, Universiteit
Plaats
Arnhem
Dienstverbanden
Stage, Afstudeerstage

Helaas, deze vacature is niet langer actief. Je kunt daarom niet meer solliciteren.

Zoek via het menu naar andere vacatures of bekijk hieronder vergelijkbare vacatures

Wat is FNKE Wat doet FNKE Artikelen Cases FNKE people Contact Werken bij FNKE zoekt Top Stagiair PR, marketing en/of communicatie in Arnhem

Hey hbo/wo-student met passie voor PR, marketing en/of communicatie! Leuk dat je onze vacature voor Top Stagiair leest, want FNKE is op zoek naar j...

Lees meer

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN
We heten wel StudentJob, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.