Helaas, deze vacature is niet actief.

Supervisor bediening in Apeldoorn de Cantharel

... Wat ga je doen? Voor onze afdeling F&B zijn wij op zoek naar een Supervisor Restaurant. In die functie geef je leiding aan een team van ca. 30 medewerkers. Samen met hen ben je het aanspreekpunt en gezicht...

Beschrijving

Functieomschrijving

Wat ga je doen?

Voor onze afdeling F&B zijn wij op zoek naar een Supervisor Restaurant. In die functie geef je leiding aan een team van ca. 30 medewerkers. Samen met hen ben je het aanspreekpunt en gezicht voor onze gasten en zorg je ervoor dat onze gasten zich welkom voelen. Of dat nu is tijdens het ontbijt, de lunch, het diner of gewoon bij een kop koffie of een drankje in de bar. Je vindt het een uitdaging om samen met je team de verwachtingen van onze gasten te overtreffen. Persoonlijke aandacht staat daarin centraal.

Tijdens jouw shift zorg je ervoor dat alles voor en achter de schermen vlekkeloos verloopt. Ook het inwerken en begeleiden van medewerkers en het zorgen voor een goede planning hoort bij je functie. Daarnaast draai je sluitdiensten, verzorg je de kasopmaak en zorg je voor de juiste naleving van de regels omtrent hygiëne. Je functioneert als meewerkend voorman/-vrouw en steekt zelf als eerste de handen uit de mouwen.

Jij bent
- Een uitstekende planner en organisator
- Zeer sociaal- en communicatief vaardig
- Betrokken
- Gastvrij en vriendelijk
- Flexibel en stressbestendig
- Goed in staat overzicht te houden
- Nauwkeurig en daadkrachtig

Jij hebt
- Minimaal 2 jaar ervaring in een soortgelijke functie
- Passie voor de horeca
- Hands-on-mentaliteit
- Een afgeronde relevante opleiding (minimaal Mbo-niveau)
- Verantwoordelijk
- Stressbestendig

Wij bieden

In ons hotel met meer dan 280 medewerkers maak je deel uit van het F&B-team. Een gevarieerd en dynamisch team. Samen met je team bouw je mee aan dit bijzondere familiebedrijf dat nooit stilstaat maar steeds weer nieuwe concepten ontwikkelt en je bent deel van de mooiste momenten van onze gasten. We bieden je een salaris conform de Horeca CAO en passend bij de functie en jouw ervaring.

Solliciteren
Heb jij interesse om bij ons aan de slag te gaan? Stuur dan je motivatie en CV voorzien van een recente foto naar . Heb je naar aanleiding van deze vacature nog vragen? Neem dan contact op met de afdeling P&O: 055-5414455. 

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature stellen wij niet op prijs.

Regio
Gelderland
Locatie
Afdeling
Bediening
Dienstverband
Fulltime
Talen
Nederlands, Engels
Opleidingsniveau
Professioneel werk en denkniveau
Werkervaring
Minimaal 2 jaar
Arbeidstijd per week
40

Extra informatie

Plaats
Apeldoorn de Cantharel
Dienstverbanden
Parttime (overdag)

Gelderland | Parttime (overdag)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel StudentJob, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.