Steek jij graag de handen uit de mouwen? Houd je goed overzicht en heb je een goede conditie? En ben je op zoek naar een flexibele baan met wisselende tijden? I guess it’s your lucky day. Want wij hebben een leuke vacature voor je. Word parttime magazijnmedewerker bij FloraHolland in Aalsmeer.
Jouw taak als parttime magazijnmedewerker? Ervoor zorgen dat de binnenkomende bloemen op de juiste manier worden gesorteerd. Dat begint met het plakken van de juiste sticker op iedere pallet. Daarna verplaats je deze pallets naar de juiste plek, flink tillen dus. Belangrijk is wel dat je een goede conditie hebt en in staat bent om fysiek werk te doen.
Je werkt met een gezellig en enthousiast team van collega’s. Samen zorgen jullie ervoor dat de bloemen goed en onbeschadigd terechtkomen bij de afdeling Export.
Werkdagen en - tijden
Als parttime magazijnmedewerker werk je tussen de 16 en 24 uur. FloraHolland is 24/7 open. Wanneer je werkt, hangt namelijk af van de tijden waarop de vliegtuigen vol bloemen aankomen op Schiphol. Het aantal uren dat je maakt per week kunnen daarom steeds weer verschillen.
Elke week geef je steeds je beschikbaarheid door om vervolgens flexibel te worden ingeroosterd. Zo werk je de ene keer drie ochtenden in de week en de week erna bijvoorbeeld drie nachtdiensten.
Ben jij de perfecte kandidaat voor deze vacature en voldoe je aan de eisen? Klik dan op de knop 'Solliciteer direct!' en we nemen zo snel mogelijk contact met je op!
Vul in waar je vergelijkbare vacatures zoekt en vergeet je e-mailadres niet!
We heten wel StudentJob, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.