Helaas, deze vacature is niet actief.

Wij zoeken een logistieke topper voor ons bedrijf in Amsterdam!

Weet jij van aanpakken? Ben jij in het bezit van een MBO diploma en op zoek naar een flexibele bijbaan? Als Logistiek Manager zorg jij ervoor dat alle in- en uitgaande goederen op hun plaats van bestemming komen.

Wat ga je doen?

Over puik:

Puik is een Dutch Design label dat interieur accessoires en meubilair produceert en verkoopt. Deze producten worden ontworpen door de beste Nederlanders van nu, zoals Frederik Roijé en Lex Pott. Ondertussen is de collectie uitgegroeid tot 30 mooie designs, die we verkopen in meer dan 300 winkels wereldwijd. Al deze producten worden opgeslagen in ons magazijn in Amstelveen en vanuit daar weer verzonden naar onze klanten.

Waar zijn wij naar op zoek?

Puik is op zoek naar een Logistiek Manager die 1 à 2 dagen per week aan de slag gaat in ons magazijn. Als Logistiek Manager ben jij eindverantwoordelijke voor alle inkomende en uitgaande orders in ons magazijn. Je zal vaak samenwerken met 1 tot 3 leden van ons team, en deze zal je ook moeten aansturen om het logistieke proces vlot te laten verlopen.

Werkzaamheden:

 • in- en uitpakwerk van goederen
 • bestellingen verzendklaar maken
 • nakijken van producten op eventuele productiefouten
 • zorgen voor een goed geordende en overzichtelijke werkplaats

Wat wij bieden

 • Werken in een jong team
 • Fijne vergoeding
 • Ervaring in de logistieke sector

Wat wij vragen:

 • Minimaal mbo-werk- en -denkniveau;
 • Fysiek in goede staat
 • Flexibel inzetbaar
 • Woonachtig in/rond Amsterdam
 • Begrijpt de logistieke sector
 • Harde en zorgvuldige werker
 • Je beschikt over een rijbewijs (en het liefst heb je een eigen auto)

Solliciteren

Wil jij ons team graag komen versterken? Stuur dan snel je CV en wie weet nodigen we jou uit voor een intake gesprek!

Extra informatie

Opleidingsniveaus
MBO
Plaats
Amsterdam
Werkuren per week
8 - 16
Dienstverbanden
Parttime (overdag)
Salarisindicatie
Tussen €300 en €500 Per maand
Verantwoordelijk voor
Eindverantwoordelijke voor alle inkomende en uitgaande orders in ons magazijn.

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel StudentJob, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.