Helaas, deze vacature is niet actief.

Receptionist(e), fulltime in Apeldoorn de Cantharel

... Over de... Van der Valk Hotel Apeldoorn - de Cantharel is al meer dan 40 jaar een toonaangevend familiebedrijf op de Veluwe. Een grote organisatie die de afgelopen jaren de stap heeft gemaakt naar klein...

Beschrijving

Functieomschrijving

Over de Cantharel

Van der Valk Hotel Apeldoorn - de Cantharel is al meer dan 40 jaar een toonaangevend familiebedrijf op de Veluwe. Een grote organisatie die de afgelopen jaren de stap heeft gemaakt naar klein denken. Naast het hotel met restaurants, hotelkamers en vergaderruimtes ontstonden kleine initiatieven die langzamerhand uitgroeien tot een hotelhoeve langs de A1 bij Apeldoorn. Luxe verblijf en natuur zijn er op een mooie manier met elkaar vervlochten. Het hotel biedt gasten de mogelijkheid om hun paard mee te brengen, groente te plukken uit de Valk Vers groentetuin en te dineren in een outdoor tent midden op de Veluwe of in het riet gedekte restaurant omringd door groen, Huisje James. Traiteur de Cantharel in Ugchelen verkoopt verse dag maaltijden uit de keuken van de Cantharel, mooie streekproducten en delicatessen.

In deze bijzondere dynamiek met constante ontwikkelingen en vernieuwingen willen we meer zijn dan alleen goede producten & diensten. Met aandacht en waardering bouwen we aan een bijzondere plek op de Veluwe. Wil jij deel uitmaken van deze familie en samen met ons de toekomst verder vorm geven? Dan ben jij de ideale persoon om ons team te versterken.

Wij zoeken ter uitbreiding van ons team een:

Receptionist – (38 uur per week)

Voor onze afdeling  Receptie zijn wij op zoek naar een Receptionist. Als Receptionist ben je veelal het eerste en het laatste gezicht voor onze gasten. Samen met je collega’s zorg je ervoor dat onze gasten zich welkom voelen en een prettig verblijf bij ons hebben. De functie is een combinatie tussen front office (receptie-) en back office (reserverings-) werkzaamheden. Je bent o.a. verantwoordelijk voor het in-en uitchecken van onze gasten. Daarnaast informeer je gasten over onze faciliteiten en de omgeving. Ook voer je administratieve taken uit zoals het aannemen van reserveringen en het verwerken van e-mails en betalingen. Ten slotte zorg je voor een goede klachtenafhandeling en onderhoudt je contact met alle andere afdelingen via telefoon of e-mail.

Jij bent:

 • Gastvrij en vriendelijk;
 • Representatief;
 • Sociaal en communicatief vaardig;
 • Administratief onderlegd;
 • Nauwkeurig en precies;
 • Flexibel, stressbestendig en in staat overzicht te behouden.

Jij hebt:

 • Een MBO denk en werkniveau;
 • Kennis van Engels en Duits;
 • Een afgeronde relevante opleiding in de richting van MTRO of MHS ;
 • Minimaal 2 jaar werkervaring in een soortelijke functie;
 • Aantoonbare kennis van hotelsystemen;

Wij bieden:
Als hotel met meer dan 250 medewerkers ontwikkelen wij steeds weer nieuwe concepten. We bieden je daarmee de mogelijkheid om in samenwerking met ons team bij te dragen aan de mooiste momenten van onze gasten, partners en medewerkers. Het salaris is conform de Horeca CAO passend bij de functie en ervaring. We bieden goede opleidingsmogelijkheden en we hebben een aantrekkelijke reiskostenregeling. Verder worden er regelmatig teamuitjes georganiseerd en hebben wij goede tertiaire arbeidsvoorwaarden, bijvoorbeeld kortingen in alle Van der Valk Hotels en kortingen binnen onze organisatie. Daarnaast bieden we eventueel de mogelijkheid om door te stromen naar een andere/hogere functie.

 

Solliciteren:

Heb jij interesse om bij ons aan de slag te gaan? Stuur dan je motivatie en CV voorzien van een recente foto naar . Heb je naar aanleiding van deze vacature nog vragen? Neem dan contact op met de afdeling P&O: 055-5414455.

 

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature stellen wij niet op prijs.

Regio
Gelderland
Locatie
Afdeling
Receptie
Dienstverband
Fulltime
Talen
Nederlands, Engels, Duits
Opleidingsniveau
MBO
Werkervaring
2 tot 5 jaar
Arbeidstijd per week
38 uur

Extra informatie

Plaats
Apeldoorn de Cantharel
Dienstverbanden
Parttime (overdag)

Gelderland | Parttime (overdag)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel StudentJob, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.