Electricien in Houten Utrecht

... Wij zoeken op korte termijn een enthousiast persoon die zijn/haar talent aan ons team wil toevoegen in de fulltime functie van:                                                 ...             De functie betreft...

Beschrijving

Functieomschrijving

Wij zoeken op korte termijn een enthousiast persoon die zijn/haar talent aan ons team wil toevoegen in de fulltime functie van:

 

                                               ELECTRICIEN
           

De functie betreft voornamelijk het verhelpen van elektrotechnische storingen in het hotel, het restaurant en de keuken. U onderhoudt het verlichtingsplan en het telecommunicatienetwerk. Daarnaast beheert u het brandmeldsysteem en voert u ook preventieve onderhoudswerkzaamheden uit.

 

U beschikt over een diploma Elektrotechnische Installatietechniek (V)MBO of een aanverwante elektrotechnische opleiding. Daarnaast bent u flexibel, kunt u oplossingsgericht handelen en beschikt u over een goed improvisatievermogen.

 

Wij bieden u:

  • Salaris conform de horeca cao
  • Uitdaging en veelzijdigheid
  • Goede arbeidsvoorwaarden

Solliciteren kunt u per mail naar

 

Regio
Utrecht
Locatie
Afdeling
Facilitair
Dienstverband
Fulltime
Talen
-
Opleidingsniveau
Professioneel werk en denkniveau
Werkervaring
2 tot 5 jaar

Extra informatie

Plaats
Houten Utrecht
Dienstverbanden
Parttime (overdag)
Gepubliceerd op
15-04-2019

Utrecht | Parttime (overdag)

Solliciteer direct

Deel deze vacature

We heten wel StudentJob, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.