Helaas, deze vacature is niet actief.

Electricien in Houten Utrecht

... Wij zoeken op korte termijn een enthousiast persoon die zijn/haar talent aan ons team wil toevoegen in de fulltime functie van:                                                 ...             De functie betreft...

Beschrijving

Functieomschrijving

Wij zoeken op korte termijn een enthousiast persoon die zijn/haar talent aan ons team wil toevoegen in de fulltime functie van:

 

                                               ELECTRICIEN
           

De functie betreft voornamelijk het verhelpen van elektrotechnische storingen in het hotel, het restaurant en de keuken. U onderhoudt het verlichtingsplan en het telecommunicatienetwerk. Daarnaast beheert u het brandmeldsysteem en voert u ook preventieve onderhoudswerkzaamheden uit.

 

U beschikt over een diploma Elektrotechnische Installatietechniek (V)MBO of een aanverwante elektrotechnische opleiding. Daarnaast bent u flexibel, kunt u oplossingsgericht handelen en beschikt u over een goed improvisatievermogen.

 

Wij bieden u:

  • Salaris conform de horeca cao
  • Uitdaging en veelzijdigheid
  • Goede arbeidsvoorwaarden

Solliciteren kunt u per mail naar

 

Regio
Utrecht
Locatie
Afdeling
Facilitair
Dienstverband
Fulltime
Talen
-
Opleidingsniveau
Professioneel werk en denkniveau
Werkervaring
2 tot 5 jaar

Extra informatie

Plaats
Houten Utrecht
Dienstverbanden
Parttime (overdag)

Utrecht | Parttime (overdag)

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel StudentJob, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.