Helaas, deze vacature is niet actief.

topjob

Receptiemedewerker op oproepbasis in Utrecht

Woon je in (de directe omgeving van) Utrecht? Ben je flexibel beschikbaar, ook 's avonds en af en toe op zaterdag? Zoek je een leuke, afwisselende bijbaan? Dan ben jij de enthousiaste receptiemedewerker op oproepbasis voor onze tandartsgroepspraktijk die we zoeken! Ons team en de praktijk worden volgens onze patiënten gekenmerkt door de ongedwongen sfeer, de ruime openingstijden en het hoge serviceniveau. We hebben een hecht en professioneel team met een vaste kern, waarvan veel teamleden al jaren bij ons werkzaam zijn. We hebben veel voor elkaar over, wat zorgt voor een prettige werksfeer.

Wat ga je doen?

Als receptiemedewerker ben je hét plantalent van ons team. De agenda kent voor jou geen geheimen en dankzij jouw planning wordt de dag optimaal ingedeeld. Je bent het eerste aanspreekpunt voor patiënten en hierdoor het gezicht van de praktijk. Je werkt nauw samen met de rest van het team, zodat we betere zorg aan de patiënten kunnen geven en elkaar stimuleren om te blijven groeien in het vak. Zo leggen we samen de lat steeds hoger.

Wat wij bieden:

 • Gezellige team
 • Goede arbeidsvoorwaarden
 • Zelfontplooiing

Wat wij vragen:

 • Minimaal een middelbareschooldiploma;
 • Ervaring met Exquise is een pluspunt
 • Stressbestendig
 • Flexibel

Solliciteren

Ben jij de perfecte kandidaat voor deze vacature en voldoe je aan de eisen? Klik dan op de knop 'Solliciteer direct!' en we nemen zo snel mogelijk contact met je op!

Extra informatie

Functie-eisen:

 • Je bent stressbestendig; ook tijdens drukke momenten houd jij je hoofd koel
 • Je bent geduldig en vriendelijk en vindt het leuk om contact met patiënten te hebben
 • We werken met Exquise, dus enige ervaring hiermee is een pluspunt
 • Je bent ook 's avonds en ook af en toe op zaterdag beschikbaar

 

 

Opleidingsniveaus
Middelbare school
Plaats
Utrecht
Werkuren per week
4 - 24
Dienstverbanden
Parttime (overdag), Avondwerk, Weekendwerk
Salarisindicatie
Tussen €8,75 en €10,75 per uur
Verantwoordelijk voor
Agendabeheer

Topjob | Utrecht | Utrecht | Vacatures zorg | Receptioniste vacatures | Parttime (overdag) | Avondwerk | Weekendwerk | Middelbare school

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel StudentJob, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.