Helaas, deze vacature is niet actief.

Gezellige en ervaren barman gezocht!

Dinner in motion (DIM) is het enige 360° restaurant van Nederland. Wij zijn op zoek naar barmedewerkers die ons team met name in het weekend willen komen versterken. Je maakt onderdeel uit van ons ambitieuze team dat door oog voor detail, persoonlijke aandacht en vakkennis onze gasten een onvergetelijke avond bezorgt

Wat ga je doen?

Dinner in motion (DIM) is het enige 360° restaurant van Nederland. Aan een lange tafel gaan onze gasten mee op culinaire reis terwijl om hen heen en op de tafel prachtige projecties verschijnen. Gerechten zijn volledig afgestemd op de digitale show. Een unieke restaurant ervaring die zowel voor particulieren als voor zakelijke gasten zeer geschikt is. DIM is begonnen als tijdelijk concept op een locatie in Utrecht. Inmiddels heeft de formule zich zo bewezen en zullen we een permanente vorm gaan aannemen in Eindhoven.

2 november openen wij een nieuwe vestiging in het winkelgebied van Eindhoven. We kunnen niet wachten een gezellig, enthousiast en hard werkend team te vormen.

Wij zijn op zoek naar barmedewerkers die ons team met name in het weekend willen komen versterken. Je maakt onderdeel uit van ons ambitieuze team dat door oog voor detail, persoonlijke aandacht en vakkennis onze gasten een onvergetelijke avond bezorgt. Een avondje uit bij Dinner in Motion is genieten en verrast worden, in een ongedwongen maar professionele sfeer. We geloven in ambitie, meer nog dan in ervaring. We leiden liefhebbers van het vak graag op tot echte horecatalenten.

WERKZAAMHEDEN

 • Bedieningswerkzaamheden achter de bar (en indien nodig in het restaurant)
 • Zorgdragen voor een goede sfeer aan de bar
 • Zorgdragen voor de dagelijkse voorbereiding en schoonmaak
 • Zorgdragen voor orde, netheid & hygiëne voor en achter
 • de schermen
 • Zorgdragen voor het opgeruimd en schoon achterlaten van de bar en werkruimtes

 

 

Wat wij bieden

 • Een bijzondere werkomgeving met ruimte voor eigen initiatieven
 • Een bedrijf dat volop in ontwikkeling is
 • Een zeer goed uurloon

Wat wij vragen:

 • Er is geen minimale opleiding vereist.
 • Je bent leergierig, hebt oog voor detail en toont eigen initiatief
 • Je hebt een fijne en professionele uitstraling en houding
 • Je hebt zin om aan de slag te gaan in een ambitieus team waar iedereen verantwoordelijkheden heeft en pakt
 • Je hebt een passie voor drank en de nodige kennis over drank
 • Je bent minimaal 18 jaar en beschikbaar op vrijdag en/of zaterdag, andere dagen in overleg
 • Woonachtig in omgeving Eindhoven

Solliciteren

Ben jij de perfecte kandidaat voor deze vacature en voldoe je aan de eisen? Klik dan op de knop 'Solliciteer direct!' en we nemen zo snel mogelijk contact met je op!

Extra informatie

Opleidingsniveaus
MBO, HBO, Universiteit
Plaats
Den Bosch, Eindhoven, Helmond, Tilburg, Oss
Werkuren per week
8 - 24
Dienstverbanden
Parttime (overdag), Avondwerk, Weekendwerk
Salarisindicatie
€9,00 per uur
Verantwoordelijk voor
Bedieningswerkzaamheden achter de bar (en indien nodig in het restaurant) Zorgdragen voor een goede sfeer aan de bar, Zorgdragen voor de dagelijkse voorbereiding en schoonmaak, Zorgdragen voor het opgeruimd en schoon achterlaten van de bar en werkruimtes

Den Bosch | Eindhoven | Helmond | Tilburg | Oss | Horeca vacatures | Vacatures horeca medewerker | Parttime (overdag) | Avondwerk | Weekendwerk | MBO | HBO | Universiteit

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel StudentJob, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.