Stage Sustainability in Utrecht

Are we looking for you? Wij zijn altijd op zoek naar gedreven en getalenteerde mensen om ons team te versterken - de mensen die onze visie delen, enthousiast, klantgericht, positief ingesteld zijn en het verschil kunnen maken.

Beschrijving

YOU WORK FOR WE AS A STAGIAIR(E) SUSTAINABILITY

Tijdens deze stage maak je kennis met alle aspecten van MVO binnen de fashion retail. Je werkt samen met het Sustainability team om de doelstellingen uit de MVO-strategie te verwezenlijken. Ook is er ruimte om een onderzoek te doen en om met andere afdelingen binnen het bedrijf kennis te maken. De werkweek kan in overleg met je leidinggevende worden ingevuld, afhankelijk van de eisen van je opleiding.

Daarnaast ga jij bijdragen aan de onderstaande werkzaamheden:

 • Het verzamelen van data voor diverse initiatieven waarbij ons bedrijf is betrokken
 • De planning en de follow-up van de sociale audits
 • Het beheer van de Eco-certificering management systeem
 • Het verzamelen van gegevens voor verschillende rapportages.

Klinkt leuk toch? Lees snel verder wat we van jou verwachten, maar ook wat je van ons kan verwachten:

 • Je volgt een studie op hbo of wo niveau en je studierichting heeft relevante raakvlakken met mode, kleding of textiel, of met duurzaamheid en maatschappelijk verantwoord ondernemen
 • Je bent een gedreven en enthousiaste team player
 • Je hebt affiniteit met Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen
 • Je hebt een proactieve houding en kunt goed zelfstandig werken
 • Je wordt blij van het verzorgen van complete en nauwkeurige rapportages
 • Je beschikt over een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal
 • Je bent per september 2021 beschikbaar voor minimaal 32 uur per week, minimaal 5 maanden.
WE WORK FOR YOU

Ons Sustainability team bestaat uit allemaal gedreven en enthousiaste collega’s die niet kunnen wachten om hun kennis met jou te delen. Na je stage periode weet jij precies wat de werkzaamheden zijn op een CSR afdeling. Wij zorgen ervoor dat jij de beste versie van jezelf wordt en bieden je de mogelijkheid om je als stagiair(e) zowel vakinhoudelijk als persoonlijk te ontwikkelen binnen ons team. Als hbo/wo student ontvang je een stagevergoeding van €350,- per maand op basis van 40 uur per week en krijg je 20% shopkorting op onze gehele collectie. Hier word jij als fashionista en fashionisto natuurlijk heel blij van! Daarnaast kan je deelnemen aan de initiatieven vanuit onze WE Club; van medewerkers voor medewerkers. Denk hierbij aan, (online) yogasessies, (virtuele) borrels en meer!

WHO WE ARE

Als echte fashionista of fashionisto ken je WE natuurlijk al wel. Maar wist je dat we al 100 jaar bestaan en bijna 200 succesvolle stores én een state-of-the-art webshop hebben? Of dat we bij WE alles onder één dak hebben: design, productie en natuurlijk de verkoop?

Nog wat WE-facts:

 • We zijn een nuchter Nederlands bedrijf maar inmiddels actief in heel Europa.
 • We hebben meer dan 2.000 gedreven medewerkers en groeien nog dagelijks.
 • We vinden maatschappelijk verantwoord en duurzaam ondernemen erg belangrijk.
 • We believe life is better together.
HOW WE RECRUIT

Zodra we je sollicitatie ontvangen hebben, sturen we je een bevestigingsemail. Ten tijde van het COVID-19 virus passen wij ons continue aan, aan de regels en richtlijnen vanuit het RIVM. Binnen twee weken hoor je of je wordt uitgenodigd voor een digitaal interview met de hiring manager. Verloopt dit positief, dan heten we je van harte welkom als (nieuwe) WE collega! Een toetsing in het Waarschuwingsregister Detailhandel (FAD) is onderdeel van onze sollicitatieprocedure.

WE LOVE TO CHAT

Heb je nog vragen over de stage? Stuur dan een email naar recruitment@wefashion.com. WE are looking forward to meet you!

Extra informatie

Status
Open
Plaats
Utrecht
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie)
Gepubliceerd op
29-04-2021

De Meern | Winkel vacatures | Fulltime (startersfunctie)

Solliciteer nu

Deel deze vacature

We heten wel StudentJob, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.