Solliciteer direct!
Frontoffice medewerker Hotel Beethoven in Amsterdam

Amsterdam | Noord-Holland | Vacatures toerisme | Horeca vacatures | Horeca medewerker | Parttime (overdag) | Avondwerk | Weekendwerk | HBO | Universiteit

Hotel Beethoven ligt aan een gezellige winkelstraat in het mooie Amsterdam Zuid. Wij zijn een kleinschalig, gemoedelijk familiehotel dat zich richt op de persoonlijke benadering, waarbij iedereen zijn best doet om het de gasten zoveel mogelijk naar de zin te maken. Voor onze afdeling Front Office zijn wij op zoek naar een oproep-medewerker om ons team, voornamelijk in de weekenden, te versterken.

Functieomschrijving

Als receptionist(e) ben je op ieder moment van de dag het eerste aanspreekpunt voor onze (internationale) gasten. Tot je dagelijkse werkzaamheden behoren het in-en uitchecken van gasten, het verwerken van betalingen, het beantwoorden van vragen en het verstrekken van informatie. Je bent in staat om op een professionele manier de wensen van de gasten te achterhalen en daaraan tegemoet te komen. Dat kan inhouden dat je hen informatie over de stad moet geven, maar ook het behandelen van suggesties van onze gasten. Verder beantwoord je binnenkomend telefoonverkeer en e-mail. Tevens verricht je administratieve werkzaamheden, waaronder het aanbieden en aannemen van individuele reserveringen, en deze verwerken in het reserveringssysteem. Na een begeleid inwerktraject word je als zelfstandig werkend receptionist(e) ingepland. De diensten zijn van 07.00 - 15.00 of van 15.00 - 23.00. Je directe leidinggevende is de general manager.

Je vindt het een uitdaging om onze gasten een correcte, gastvrije en vooral een vriendelijke service te verlenen zodat zij zich helemaal thuis voelen tijdens het verblijf.

Wat wij bieden:

  • Leuk en jong team!
  • Werken in shifts van gegarandeerd 8 uur
  • Uitdagend en gevarieerd werk

Wat wij vragen:

  • Goede beheersing talen is een pré
  • Ervaring in de horeca is een pré
  • Goede werk mentaliteit, niet vies zijn van aanpakken
  • Gemotiveerd, willen blijven leren
  • Bereidheid te werken in weekenden en feestdagen
  • Altijd een glimlach kunnen tonen!

Solliciteren

Ben jij de perfecte kandidaat voor deze vacature en voldoe je aan de eisen? Klik dan op de knop 'Solliciteer direct!' en we nemen zo snel mogelijk contact met je op!

Extra informatie

Opleidingsniveaus
HBO, Universiteit
Plaats
Amsterdam
Dienstverbanden
Parttime (overdag), Avondwerk, Weekendwerk
Salarisindicatie
Tussen €8,00 en €10,00 per uur
Verantwoordelijk voor
Uitvoeren operationele taken
Gepubliceerd op
12-02-2018
We heten wel StudentJob, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.