Helaas, deze vacature is niet actief.

Zostań pracownikiem kantyny na pół etatu w Zwaagdijk-Oost

Jesteś osobą wytrwałą i szukasz elastycznej pracy? Rozpocznij pracę jako pracownik stołówki w Zwaagdijk-Oost.

8 - 24 uur per week
€13,05 per uur

Wat ga je doen?

Jako pracownik kantyny na pół etatu w Zwaagdijk-Oost zapewnisz wsparcie w firmowej restauracji przy siedzibie dużego detalisty. Codziennie odwiedza ją ponad 1000 przyszłych pracowników, którzy chcą skosztować zdrowych kanapek lub świeżo przygotowanych zup. Nie masz jeszcze doświadczenia w przygotowywaniu posiłków? Nie ma problemu! Wszystkiego możesz się nauczyć, zwłaszcza w tej organizacji.

Oprócz pracy w kuchni, zajmiesz się też sprzątaniem restauracji. Jeśli dobrze radzisz sobie z liczbami, będziesz głównie pracować przy kasie. Oczywiście nie robisz tego sam, ponieważ codziennie pracujesz z entuzjastycznymi kolegami, którzy chętnie skorzystają z Twojej pomocy.

Godziny i dni pracy:
Jako pracownik kantyny na część etatu w Zwaagdijk-Oost, rozpoczynasz pracę od razu na 8-24 godzin tygodniowo. Dni różnią się między poniedziałkiem a sobotą, od godziny 7:00 do 22:30.

Wat wij bieden

  • Brutto stawka godzinowa do 13,05 € (w zależności od wieku i doświadczenia);
  • Zwrot kosztów dojazdu od 11 km (w oparciu o stawkę za kilometr);
  • Praca na pół etatu od 8 do 24 godzin;
  • Szansa na naukę zawodu cateringowego!

Wat wij vragen:

  • Er is geen minimale opleiding vereist.
  • Jesteś elastyczny(-a) i dostępny(-a) od zaraz na 8-24 godziny tygodniowo;
  • Mówisz po niderlandzku.

Ben jij de perfecte kandidaat voor deze vacature en voldoe je aan de eisen? Klik dan op de knop 'Solliciteer direct!' en we nemen zo snel mogelijk contact met je op!

Extra informatie

Status
Inactief
Opleidingsniveaus
Middelbare school, MBO
Plaats
Zwaagdijk-Oost
Werkuren per week
8 - 24
Dienstverbanden
Parttime (overdag), Avondwerk, Weekendwerk, Vakantiewerk
Salarisindicatie
Verantwoordelijk voor
przygotowywanie posiłków i praca na kasie

Zwaagdijk-Oost | Horeca vacatures | Schoonmaak vacatures | Vacatures cateringmedewerker | Vacatures schoonmaker | Vacatures facilitair medewerker | Parttime (overdag) | Avondwerk | Weekendwerk | Vakantiewerk | Middelbare school | MBO

We heten wel StudentJob, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.