Helaas, deze vacature is niet actief.

topjob

Papa John's Haarlem zoekt bezorgers en pizzabakkers

Wij zijn een begrip voor de pizza liefhebbers. papa john's is een Amerikaans bedrijf die nu ook in Nederland gevestigd is, we zijn begonnen in Amsterdam en breiden door het hele land uit ook in HAARLEM Wil jij de lekkerste pizza's maken of bezorgen van Haarlem! zowel part-time of full-time lees dan verder, WELLICHT hebben wij je wat leuks te bieden

Wat ga je doen?

Wij zijn op zoek na leuke en enthousiaste collega's die ons team komen versterken, functie voor een bezorger is voornamelijk het bezorgen van pizza's en voorbereidingen die gedaan moeten worden en voor de pizzabakkers het bakken van pizza's en ook voorbereidingen en het schoonmaken van het werkstation en voor beide eventueel telefoon opnemen

Wat wij bieden

 • prettige werksfeer
 • prima salaris
 • trainingen
 • werkkleding
 • en natuurlijk pizza

Wat wij vragen:

 • Er is geen minimale opleiding vereist
 • gemotiveerd, leergierig en hygiënisch
 • er is geen opleiding vereist
 • ervaring is niet nodig
 • leergierig
 • gemotiveerd
 • hygienisch

Solliciteren

Ben jij de perfecte kandidaat voor deze vacature en voldoe je aan de eisen? Klik dan op de knop 'Solliciteer direct!' en we nemen zo snel mogelijk contact met je op!

Extra informatie

wil jij ons team versterken en een leuk afwisselde baan met een leuk salaris dat boven het minimumloon is aarzel niet want niet geschoten is altijd mis!!!!!

Opleidingsniveaus
Middelbare school, MBO, HBO, Universiteit
Plaats
Haarlem
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie), Parttime (overdag), Weekendwerk
Salarisindicatie
Tussen €4,00 en €15,00 per uur
Verantwoordelijk voor
pizzabezorgers en pizzabakkers

Topjob | Haarlem | Noord-Holland | Horeca vacatures | Logistieke vacatures | Vacatures horeca medewerker | Vacatures koerier | Fulltime (startersfunctie) | Parttime (overdag) | Weekendwerk | Middelbare school | MBO | HBO | Universiteit

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel StudentJob, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.