Helaas, deze vacature is niet actief.

Bijbaan als telefonist bij de Postcode Loterij in Amsterdam

Ontwikkel je communicatie skills én draag bij aan een betere wereld voor mens, dier, cultuur en natuur! Kom werken bij de Postcode Loterij!

Wat ga je doen?

De afdeling Ledenservice verwerkt dagelijks honderden vragen en verzoeken van deelnemers van de Loterijen, zowel per telefoon, post, e-mail, als via Social Media. Jij beantwoordt met veel plezier telefonisch alle vragen die onze deelnemers hebben. We zijn effectief, maar nemen graag de tijd voor een persoonlijk gesprek om onze deelnemers de speciale loterij ervaring te geven. Natuurlijk melden we ook nieuwe loten aan en doen we ons best om onze leden te behouden zodat de opbrengst voor de Goede Doelen zo hoog mogelijk zal zijn. Maar liefst 491 miljoen in 2017!

Dat gaat niet zomaar…
Om je goed voor te bereiden op je nieuwe uitdaging volg je een inwerktraject waarin je in 2 weken tijd 40 uur ingewerkt wordt door onze afdeling training en onze begeleiders. In een combinatie van theorie en praktijk word je volledig klaargestoomd om zelfstandig onze deelnemers te helpen. Natuurlijk is er altijd een supervisor aanwezig om je bij te staan en blijven we je je gehele loopbaan coachen en trainen om het beste uit jou te halen en je te blijven ontwikkelen.

Wat wij bieden

 • Een flexibele, uitdagende (bij)baan met doorgroeimogelijkheden, die goed op je C.V. staat
 • Goed salaris: maximaal € 11,70 bruto per uur inclusief vakantiegeld
 • De leukste collega’s en maandelijkse borrels
 • Verschillende extra’s zoals ons jaarlijks kerstontbijt en een bonus
 • Intensieve training en coaching die je communicatie skills een boost geven
 • Werken pal naast het Vondelpark tot najaar 2018, daarná in ons gecertificeerde duurzame pand nabij station Zuid

Wat wij vragen:

 • Minimaal mbo werk- en denkniveau
 • Je bent 16 -32 uur beschikbaar, waarvan twee avonden per week en twee zaterdagen per maand
 • Je bent communicatief vaardig, een goede luisteraar en kunt je makkelijk inleven
 • Van drukte raak jij niet in paniek
 • Van nature ben je vriendelijk en servicegericht
 • Je leert met het grootste gemak met nieuwe computersystemen werken

Solliciteren

Ben jij de perfecte kandidaat voor deze vacature en voldoe je aan de eisen? Klik dan op de knop 'Solliciteer direct!' en we nemen zo snel mogelijk contact met je op!

Extra informatie

De Goede Doelen Loterijen zijn een unieke combinatie van maatschappelijke betrokkenheid vs. commerciële ambitie. Wij zijn de grootste particuliere fondsenwerver van Nederland en de op twee na grootste private donor van de wereld. Met dit geld zijn veel belangrijke projecten op het gebied van mens en natuur, cultuur, gezondheid en welzijn mogelijk gemaakt.

Opleidingsniveaus
MBO, HBO, Universiteit
Plaats
Amsterdam
Werkuren per week
16 - 32
Dienstverbanden
Parttime (overdag), Avondwerk, Weekendwerk
Salarisindicatie
Tussen €7,65 en €10,83 per uur
Verantwoordelijk voor
Het contact met leden

Amsterdam | Noord-Holland | Receptioniste vacatures | Callcenter vacatures | Vacatures klantenservice medewerker | Vacatures helpdesk medewerker | Parttime (overdag) | Avondwerk | Weekendwerk | MBO | HBO | Universiteit

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel StudentJob, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.