Helaas, deze vacature is niet actief.

topjob

Medewerker Facilitaire Dienst Op- & Afbouw Evenementen

Binnen onze afdeling Event Service zorg jij ervoor dat alle evenementen soepel verlopen, m.b.t. op- en afbouw, parkeerdiensten, schoonmaak en beveiliging. Een belangrijke taak dus! Gelukkig hoef je dit niet alleen te doen en werk je in een enthousiast team van gepassioneerde collega's.

Wat ga je doen?

De mooiste tijd beleef je bij Libéma!
Met een uitbreiding naar 22.000 m² behoort Expo Haarlemmermeer tot een van de meest aantrekkelijke beurzen- en evenementenlocaties. Het grote glazen gebouw, met een zonnepanelendak vormt één geheel met het omliggende natuurgebied 'De groene Weelde' en biedt bezoekers, door de grote openheid en de natuurlijke beleving, een bijzondere ervaring. Expo Haarlemmermeer is geschikt voor de meest uiteenlopende evenementen. Van een inspirerende publieksbeurs tot een wervelende businessmeeting. Beurzen als IFTF (International Floriculture Trade Fair), ShowUp en snuffelmarkten zijn hier voorbeelden van.

Ben jij op zoek naar een facilitaire bijbaan waarin je veel ervaring kan opdoen? Dan is dit dé bijbaan voor jou!

Ter versterking van ons gezellige team zijn wij op zoek naar een

Medewerker Facilitaire Dienst Op- & Afbouw Evenementen
(uren in overleg)

Jouw toekomstige werkplek
Bij ons voelt een werkdag bijna als een uitje! Gasten beleven immers de mooiste tijd bij onze evenementen. Binnen onze afdeling Event Service zorg jij ervoor dat alle evenementen soepel verlopen. Een belangrijke taak dus! Gelukkig hoef je dit niet alleen te doen en werk je in een enthousiast team. Jouw werkzaamheden bestaan o.a. uit:

 • Het op- en afbouwen van beurzen en evenementen;
 • Het fungeren als aanspreekpunt tijdens evenementen ten behoeve van storingen;
 • Het coördineren van evenement gerelateerde diensten zoals parkeerdiensten, schoonmaak en beveiliging;
 • Het openen en sluiten van beurzen of evenementen;
 • Het uitvoeren van diverse klussen aan het pand en het terrein op facilitair en technisch gebied.

Wat wij bieden

 • Er is genoeg tijd voor een dolletje en na het werk sluiten we de dag af met een drankje om even bij te kletsen en de dag door te nemen
 • Een paar keer per jaar zijn er, inmiddels legendarische, personeelsfeestjes, waar je ook je andere collega’s leert kennen
 • Je werktijden zijn flexibel waardoor het ideaal is om te combineren met school
 • Naast een mooi salaris ben je ook altijd welkom om gratis als gast naar het Expo Haarlemmermeer te komen

Wat wij vragen:

 • Er is geen minimale opleiding vereist.
 • Je bent minimaal 18 jaar en woonachtig in de omgeving van Vijfhuizen
 • Je hebt een technische achtergrond
 • Je kunt zelfstandig werken en je bent flexibel inzetbaar, ook in weekenden en avonden
 • Je bent een teamplayer, collegiaal en gastgericht

Solliciteren

Sta je al te popelen om aan de slag te gaan? Zo kom je in aanmerking! Solliciteren is mogelijk via de sollicitatiebutton.

Extra informatie

Deze baan is goed te combineren met je studie omdat je veelal overdag werkt maar ook avonden en weekenden kan werken tijdens evenementen. Heb je geen vooropleiding en zoek je gewoon een leuke job waar je veel uren kunt maken? Ook dan zien wij jouw sollicitatie graag tegemoet!

Status
Closed
Opleidingsniveaus
Middelbare school, MBO, HBO, Universiteit
Plaats
Amsterdam, Haarlem, Leiden, Almere, Hoofddorp, Zaandam, Schiphol
Werkuren per week
10 - 40
Dienstverbanden
Fulltime (startersfunctie), Parttime (overdag), Avondwerk, Weekendwerk
Salarisindicatie
Tussen €5,45 en €10,89 per uur
Verantwoordelijk voor
Uitvoeren van taken op het gebied van op- en afbouw van evenementen, parkeerdiensten, schoonmaak en beveiliging

Topjob | Amsterdam | Haarlem | Leiden | Almere | Hoofddorp | Zaandam | Schiphol | Schoonmaak vacatures | Vacatures facilitair medewerker | Fulltime (startersfunctie) | Parttime (overdag) | Avondwerk | Weekendwerk | Middelbare school | MBO | HBO | Universiteit

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel StudentJob, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.