Helaas, deze vacature is niet actief.

Medewerker bediening Dinner in Motion

Bedienen in een 360 graden restaurant. Wedden dat je dat nog nooit gedaan hebt? Wij zijn op zoek naar bedieningsmedewerkers die ons team in Eindhoven met name in het weekend willen komen versterken. Een avondje uit bij Dinner in Motion is genieten en verrast worden, in een ongedwongen maar professionele sfeer. We geloven in ambitie, meer nog dan in ervaring. We leiden liefhebbers van het vak graag op tot echte horecatalenten.

Wat ga je doen?

Wij zijn op zoek naar bedieningsmedewerkers die ons team met name in het weekend willen komen versterken. Je maakt onderdeel uit van ons ambitieuze team dat door oog voor detail, persoonlijke aandacht en vakkennis onze gasten een onvergetelijke avond bezorgt. Een avondje uit bij Dinner in Motion is genieten en verrast worden, in een ongedwongen maar professionele sfeer. We geloven in ambitie, meer nog dan in ervaring. We leiden liefhebbers van het vak graag op tot echte horecatalenten.

Wat wij bieden

  • Een bijzondere werkomgeving met ruimte voor eigen initiatieven
  • Een bedrijf dat volop in ontwikkeling is
  • Een zeer goed uurloon

Wat wij vragen:

  • Er is geen minimale opleiding vereist.
  • Horecaervaring is een pré maar geen vereiste
  • Je bent leergierig, hebt oog voor detail en toont eigen initiatief
  • Je hebt een fijne en professionele uitstraling en houding
  • Je hebt zin om aan de slag te gaan in een ambitieus team waar iedereen verantwoordelijkheden heeft en pakt
  • Je bent minimaal 16 jaar en beschikbaar op vrijdag en/of zaterdag, andere dagen in overleg
  • Woonachtig in omgeving Eindhoven

Solliciteren

Ben jij de perfecte kandidaat voor deze vacature en voldoe je aan de eisen? Klik dan op de knop 'Solliciteer direct!' en we nemen zo snel mogelijk contact met je op!

Extra informatie

Dinner in Motion (DIM) is het enige 360° restaurant van Nederland. Aan een lange tafel gaan onze gasten mee op culinaire reis terwijl om hen heen en op de tafel prachtige projecties verschijnen. Gerechten zijn volledig afgestemd op de digitale show. Een unieke restaurant ervaring die zowel voor particulieren als voor zakelijke gasten zeer geschikt is.

DIM is begonnen als tijdelijk concept op een locatie in Utrecht. Inmiddels heeft de formule zich zo bewezen en zullen we een permanente vorm gaan aannemen in Eindhoven.

Medio oktober openen wij een nieuwe vestiging in het winkelgebied van Eindhoven. We kunnen niet wachten een gezellig, enthousiast en hard werkend team te vormen. Hiervoor zijn we uiteraard ook op zoek naar enthousiaste bedieningsmedewerkers!

Status
Inactief
Opleidingsniveaus
Middelbare school, MBO, HBO, Universiteit
Plaats
Den Bosch, Eindhoven, Helmond, Uden, Oss
Werkuren per week
8 - 24
Dienstverbanden
Avondwerk, Weekendwerk
Salarisindicatie
Tussen €10,00 en €15,00 per uur
Verantwoordelijk voor
Het begeleiden van gasten naar hun plaats aan tafel, opnemen van dranken en deze in de kassa aanslaan etc.

Den Bosch | Eindhoven | Helmond | Uden | Oss | Horeca vacatures | Vacatures horeca medewerker | Avondwerk | Weekendwerk | Middelbare school | MBO | HBO | Universiteit

Schrijf je nu in!

Wil jij op de hoogte gehouden worden van nieuwe interessante vacatures en altijd binnen 1 muisklik kunnen solliciteren? Schrijf je in als werkzoekende!

DIRECT INSCHRIJVEN

We heten wel StudentJob, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.