Fit Coach in Utrecht

De werkdagen zijn dinsdag, woensdag en donderdag ochtend (9 uur – 12 uur) en maandagavond van 18:00- 23:00... Wat ga jij doen als Fit Coach? Jouw energie straalt op je omgeving af. Waar jij bent, gebeurt wat. Dat zet leden aan...

Beschrijving

De werkdagen zijn dinsdag, woensdag en donderdag ochtend (9 uur – 12 uur) en maandagavond van 18:00- 23:00 uur

Wat ga jij doen als Fit Coach?

Jouw energie straalt op je omgeving af. Waar jij bent, gebeurt wat. Dat zet leden aan om ook actief te worden. Als Fit Coach ben je vooral ‘motivator’. Jij stimuleert onze leden een sportroutine op te bouwen en helpt ze naar hun doel. Je kent de fitnessapparatuur en weet hoe die optimaal voor een lid werkt. Met dat in het achterhoofd coach je leden tijdens het sporten of maakt trainingsschema’s op maat. Net zo hard werk je mee aan een fijne sfeer. Leden komen graag terug bij Fit For Free en bij jou!

  • Als Fit Coach geef jij onze leden fitnessbegeleiding. Je voelt mensen goed aan en weet welke fitness-instructie bij hen past. Of ze nu student, powerlifter, moeder, pensionado, vriendenclub, bankmanager of wat dan ook zijn. Afhankelijk van hun doel coach je ze met pittige workouts of trainingsschema’s op maat. Je zorgt dat ze plezier in sporten krijgen en houden, zodat ze vanzelf een sportroutine opbouwen.
  • Je weet hoe apparaten het beste werken. Als ziet dat een oefening niet goed wordt uitgevoerd, dan grijp je meteen in.
  • Als Fit Coach verzorg introductielessen en geeft pittige workouts. Je daagt leden uit voor het buikspierkwartier en laat hen voelen waarvoor het was. Dat geldt ook voor small group trainingen zoals de circuit training of de Move It les van FunXtion.
  • Hygiëne en veiligheid. Van nature ben je een opgeruimd type. Bij een volle prullenbak, rommel in de zaal of een apparaat dat niet schoon is achtergelaten kom je vanzelf in actie. Dat geldt ook voor een leeg koffieapparaat of Yanga reservoir.
  • Voor kleine reparatie aan fitnessapparatuur draai je je hand niet om.

Sfeer maken
Met je team maak je van de club een ontmoetingsplaats. Een plek waar iedereen zich thuis voelt. Waar ruimte is voor een praatje, waar mensen elkaar leren kennen. Die sociale rol past bij jou. Je legt gemakkelijk contacten en mensen stappen graag op je af voor een trainingsadvies of zomaar een gesprekje in de Social Corner.

Wat breng je mee?

Je hebt een passie voor fitness, je gezonde leefstijl wil je graag doorgeven aan onze leden. Het triggert je om samen met hen een sportief doel te halen. Als dat bereikt is stel je weer een nieuwe uitdaging. Zo bouw je mee aan de sportroutine van leden.
Je legt makkelijk contact. Leden stappen snel op je af met een vraag of een praatje. Met je humor breek je het ijs en je hebt altijd wel een verhaal voor nieuwkomers. Dat schept al gauw een band. Je vakkennis is up-to-date. Trends in de fitnesswereld houd je bij en je schrikt niet van nieuwe technieken. Daarnaast woon je binnen een straal van 15 kilometer van de club.

Doorgroeien
Vastroesten zal je bij Fit For Free niet overkomen. Je krijgt bij ons alle ruimte om door te groeien. Als Fit Coach kun je het Fitvak A & B diploma halen en trainingen volgen: FunXtion en Les Mills.

Wat we jou als Fit Coach bieden
  • een leuke baan bij een jonge, sportieve organisatie
  • een open bedrijfscultuur, waar iedereen gelijk is
  • toffe doorgroeimogelijkheden naar bijvoorbeeld PT
  • de mogelijkheid om het Fitvak A & B diploma te halen
  • als je 22 jaar of ouder bent, ontvang je een salaris van € 1636,- bruto per maand op basis van 40 uur. Onder de 22 jaar geldt een leeftijdsschaal

Extra informatie

Plaats
Utrecht
Dienstverbanden
Parttime (overdag)
Gepubliceerd op
01-07-2019

De Meern | Utrecht | Vacatures toerisme | Parttime (overdag)

Solliciteer direct

Deel deze vacature

We heten wel StudentJob, maar iedereen is even welkom. Ook als je al wat meer ervaring hebt. Meer weten? Check onze FAQ.